Günümüzde en fazla risk alan yöneticilerin başında IT bölümünden sorumlu kişiler geliyor. CIO’lar hızlı düşünmeli, akıllıca karar vermeli ve kurumlarını bir sonraki aşamaya taşıyacak doğru teknolojileri acilen uygulamalılar. Aldıkları bu kararlar, kurumdaki tüm işleyişi etkileyebilir, başarıya götürebilir veya kurumun toptan zararına neden olabilir. CIO Ödülleri, bilişim teknolojilerini en yenilikçi şekilde kullanarak kurumlarına daha fazla karlılık sağlayan, rekabet gücünü artıran, iş akışlarını optimize etmeyi başaran, büyümeyi gerçekleştiren veya müşterileri ile ilişkileri artırabilen IT yöneticilerine veriliyor.

İlki 2010 yılında düzenlenen CIO Ödülleri, kurumlarında başarılı projelere imza atmış CIO’ları onurlandırmayı hedefliyor. Ödül alan CIO’ların ülkemizdeki diğer IT yöneticilerine de örnek olmasını ve onların başarılarından faydalanılmasını hedefliyor.


Dünya genelinde değişik ülkeler de yıllardır verilen CIO ödülleri, Türkiye’de bugüne kadar 90 CIO’a verildi.

Siz de Yerinizi Almalısınız

CIO Ödülleri, başvuran ya da aday olarak gösterilebilen CIO’ların gerçekleştirdikleri projeleri deneyimli bir jürinin değerlendirmesinden geçerek, düzenlenecek galada sahiplerini bulacak.

Bu önemli gecede IT sektöründe faaliyet gösteren önde gelen şirketleri ve önemli kurumların değerli CIO’ları sahne alacak.